• vv Terneuzen komt in het komende seizoen 2020-2021 wederom uit in de derde klasse A van het zondagvoetbal district zuid 1. Het afgelopen seizoen werd abrupt onderbroken door het Coronavirus en kon niet worden uitgespeeld. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Onze mannen willen toch graag weer in de top van deze klasse meespelen, en proberen om promotie te behalen naar de 2de klasse. Er zijn enkele spelers vertrokken, maar ook enkele bijgekomen. Onder andere Can Kiran en Sinan Coban. Twee gevaarlijke aanvallers. De ploegen in deze 3de klasse A zijn bijna allemaal dezelfde ploegen waar tegen we ook tijdens het seizoen 2019-2020 hebben gespeeld, op enkele uitzonderingen na. De nieuwe ploegen in deze klasse zijn:

  vv Clinge:

  Deze ploeg eindigde vlak voor de coronacrisis bovenaan in de 4de klasse A van het zondagvoetbal zuid 1.

  vv Groen Wit:

  Deze ploeg is een oude bekende en komt uit Breda. Ze hebben al eens in onze 3de klasse A gespeeld.

  vv Sprundel:

  Deze ploeg kwam vorig seizoen nog uit in de 4de klasse B van het zondagvoetbal. Ze hebben de laatste 11 seizoenen altijd in de 4de klasse gespeeld.

  vv UVV’40:

  Deze ploeg speelde het afgelopen seizoen nog in de 3de klasse B van het zondagvoetbal. De club komt uit Ulvenhout. (N-Br)

  Harry Brouns